Naše výsledky

 
Náš geotýmNaše výsledky průběžně zobrazuje banner serveru Geocaching. com, a to počet nalezených (Found) a uložených (Hidden) keší.
Profile for plebeda1
Klepnete-li na banner, dostanete se na náš profil geocachingového hráče. V něm najdete podrobnosti nejen o keších, které jsme našli nebo založili, ale také o dalších činnostech, spojených s geocachingem, jako jsou travel items (cestující předměty), suvenýry, galerie fotek uložených na serveru geocaching.com a další. Tyto údaje jsou zcela čerstvé. Kromě toho čas od času vytváříme (a zveřejňujeme) statistiku našich nálezů z různých hledisek (typy keší, vdálenost od domova, počty podle měsíců apod.) Tyto údaje najdete po kliknutí na obrázek dole, nebo na odkaz na tabulky a grafy.
Výsledky našich lovů... 
Zvláštní disciplínou jsou tz. earthcache, to jsou keše, které se věnují přírodním památkám, popisujícím vývoj Země, zejména z geologického hlediska. Podle počtu nalezených a uložených keší jsou aktivním účastníkům udělovány "medaile". My máme taky nějaké.
Tolik o našich úspěších. O neúspěších nehovoříme, i když jich také několik bylo. O zážitcích s nimi spojených se možná zmíníme v záznamech z našeho života, zabývajících se kromě jiného také naší turisticko-hledatelskou činností.