Earthcache jsme založili čtyři. Jedna je věnována Kamenným sluncím v údolí Hnojnického potoka, druhá Kamenným růžím na kopci Špičák na Kokořínsku a třetí geologickým zajímavostem Kralup a okolí. Zatím poslední je věnována krásnému údolíčku na okraji Prahy, do kterého se zapsala jedna z vývojových etap země a jmenuje se Přírodní památka U Hájů.
Kromě earthkeší jsme založili další keše, věnující se blízkému okolí naší chalupy. Naše první keš je na stráni mezi obcemi Břežany nad Ohří a Žabovřesky a jmenuje se Vyhlídka u buku.
Druhá keš se věnuje zvláštnostem malé vesničky s podivným názvem Skury. Kromě jiného je zde ve hřbitovní zdi zabudován podivný kámen.
Další keš se věnuje přímo místu, v němž máme chalupu. Jmenuje se Břežany nad Ohří a podle jednoho z možných způsobů výpočtu tvoří střed Evropy. Vztahuje se k ní také krásná pověst o víle Oharce.
Zámecký park v Libochovicích nás upoutal svou krásou a proto jsme připravili procházku po jeho méně známých a přitom zajímavých místech.
Některé zajímavé historky z minulosti nedaleké vesničky Chotěšov nás zaujaly natolik, že jsme zde uložili další "poklad".
 Když jsme v Praze, chodíváme rádi na procházku na místo, odkud je docela pěkný výhled na staré Řepy, Zličín, Sobín a Hostivice a kde s přírodou válčí rozplet rychlostní silnice R1 a Karlovarské silnice. Keš jsme nazvali Řepské výhledy.
Keš, která se jmenuje Sobín 399 m n/m je věnována jednomu z pražských "nej" - nejvýše položenému místu v Praze. Pražská "nej" u ní hrají důležitou roli - pro její nalezení je třeba znát některá další, nebo si je vyhledat na internetu nebo jinde.
Další naše keš je věnována památnému stromu ve vesničce Černiv, nedaleko Dvorečka. Jmenuje se Jilm vaz v Černivi a byla spuštěna 6. února 2012.
Nedaleko Budyně nad Ohří v údolí Podbradeckého potoka na místě, kterému se říká Hvížďalka, jsme objevili kouzelné zákoutí s bohatým pramenem, spoustou konvalinek a slatiništěm, z něhož nedaleké lázně Mšené těží rašelinu pro léčebné účely. Nedalo nám to, a pozvali jsme sem i další - tak vznikla naše další keš Slatiniště Vrbka.
Protože břežanská kaplička doznala významných změn na svém vzhledu a po rekonstrukci byla znovu vysvěcena pražským arcibiskupoem Dominikem Dukou, museli jsme této události věnovat další keš nazvanou Kaple v Břežanech nad Ohří.
Mezi Břežany a Budyní stál na silnici úzký most, na který se nevešla dvě auta najednou. Po dlouhých letech došlo k jeho rekonstrukci a tak jsme jeho uvedení do provozu věnovali další keš s prostým názvem Most.
Nedaleká vesnička Kostelec nad Ohří neměla keš a nás zaujala jak její historie, tak nově otevřený projekt penzionu, spojeného s restaurací, pivovarem a řadou dalších služeb, z nichž nejzajímavější je geotopické koupání. A tak jsme uložili nedaleko penzionu svou zatím poslední keš. Jmenuje se jak jinak než Kostelecká procházka.
Při tvorbě předchozí keše nás zaujala Malá Ohře jak svým účelem, tak historií. A také tím, že pro její poznání vznikla zásluhou Městského úřadu Budyně nad Ohří naučná stezka s množstvím zajímavých údajů. Tak vznikla naše osmnáctá keš.
V Břežanech jsou dvě kaple. A protože byla pěkně rekonstruovaná i ta druhá, považovali jsme za povinnost, aby měla také svou keš. Jmenuje se Lesní kaple a je skutečně v lesíku na stráni kousíček za vsí.