Dvě kačerky na stromě

Už dlouho jsme nic nepřidali na naše stránky. Tak trochu jsme zlenivěli, ale o zážitek z jedné keše, kterou jsme lovili 13.3.2014 se musíme podělit.
Byla to keš, u které se hledají indicie a podle nich se vypočtou souřadnice "pokladu". Podle návodu jsme se prošli od morového hřbitova až ke keši a docela se nám to líbilo. Na místě jsme zjistili, že jsme přehlédli jednu důležitou věc - obtížnost terénu byla 3,5, což je dost vysoká hodnota. A taky byla - když jsme se na místě porozhlédli, uviděli jsme na jednom stromě asi ve čtyřmetrové výšce panáčka, který ukrýval poklad.
A tak se Věra vypravila za panáčkem. Vylezla nahoru a hodila mi krabičku s logbookem. Když jsme byli v nejlepším -  právě jsme řešili, jak dostat krabičku zpět na strom - objevili se kolegové lovící stejnou keš (tým liskjo). Hezčí polovina týmu poskytla Věře pomoc a podporu a já jsem mohl natočit alespoň závěr celého dobrodružství. Pak jsme povídali všichni, včetně Arísska, vyměnili si trackovací čísla, popřáli dobré lovy a šli (jeli) každý za svým dalším cílem. Právě takové historky a přátelská setkání jsou na geocachingu to nejhezčí, skutečné koření života. A tak můžeme jen poděkovat geocachingu a liskjo za krásný závěr jednoho jinak všedního odpoledne.