Další výlet na Slovensko

Tak jsme opět vyrazili na Slovensko nahřát si záda. Cestou jsme se zastavili v Hruškách a poseděli u Smetanů ve sklípku. Jsme rádi, že jsou v pořádku a veselí, hlavně Laďa. Ten ve svých 75 letech ještě pomáhá vnukům stavět střechy, kabrňák. Asi to dělá to zdravé víno.

Počasí bylo tentokrát nádherné, slunce pálilo, voda byla teplá, ale to znamenalo, že bylo na koupališti nacvaknuto k prasknutí. Ale i tak to bylo fajn. Večer jsme poseděli a popovídali, zahráli si šipky, něco popili. Prostě pohoda. Naši touhu po keších jsme museli mírnit, protože se blížíme k tisícovce a tu bychom chtěli udělat opět na Házmburku, kde jsme měli pětistou. Tak jsme jen tak paběrkovali. Ale příjemně nás překvapilo, že i do Dunajské Stredy dorazil geocaching - během půl roku se tam narodily 4 keše a ty jsme nemohli nechat jen tak ležet ladem.

Cestou zpátky jsme opět stavěli v Hruškách, tentokrát ale jen natankovat víno, abychom vydrželi do Mikuláše, než bude nové. Strávili jsme příjemné 4 dny, které jsme si zpestřili celkem čtnácti keškami, většinou velikosti micro a nepříliš zajímavými. Do tisícovky nám chybí tři. Tak uvidíme.