Aktivní víkend

Tak pomalu se likvidují následky našeho nesetkání se zlodějem. Auto bude zítra opravené a k vyzvednutí (nás to přijde na 5500 Kč, pojišťovnu asi na 17000), zítra si také vyzvednu řidičák, takže už nebudu téměř nesvéprávný. Občanka bude po velikonocích a ještě čekám na karty, abych mohl ke svým penězům. Zasloužil by pětadvacet na holou a ostnaným karabáčem pacholek, aby si to rozmyslel. Jenže jestli ho vůbec chytí, tak dostane maximálně pokutu, kterou nezaplatí.
O vídendu bylo nádherné jaro a tak jsme si ho užívali turistikou za poklady. V pátek jsme s Donym udělali takový malý, asi 5 km okruh přes ruzyňské nádraží, kde jsme vyzvedli kešku - trochu s potížemi, protože byla vysoko a navíc v čekárně, kam pořád někdo chodil. Věra byla v butiku.
 V sobotu jsme se jeli s Věrkou podívat do Letňan na 5 veletrhů značky For, byla tam spousta lidí, dost věcí na které se dalo koukat, ale nic co bychom si koupili. Vlastně ano, Věra si koupila jarní bundu, nepromokavou, prodyšnou a hezkou a slepici do květináče. Já nic. Při té příležitosti jsme vyzvedli v okolí výstaviště 4 kešky a když jsme přišli domů, docela dost nás bolely nohy.
V neděli jsme šli procházkou po řepské lesostepi (chráněná přírodní památka) na Motolskou Kavárii, jednak pro kešku, jednak proto, že v přírodě bylo líp než doma. Ušli jsme takových dobrých 5 - 6 km a byli jsme docela fit.
Zato v pondělí, to jsme si dali. Vyrazili jsme pěšky z Řep na Vidouli přes Stodůlky. Docela příjemná procházka částečně lesem, částečně po silnici, částečně poli a loukami. Vyzvedli jsme dvě kešky a nachodili přitom poctivě počítáno cca 13 km. Nohy cítíme ještě dneska, ale byli jsme příjemně unaveni a dobře se nám spalo.
Už aby skončil duben (on ale ještě ani nezačal) a my se natrvalo přemístili na chalupu do Břežan.